Ota rohkeasti yhteyttä kaikissa sinua mietityttävissä asioissa



Työntekijämme tavoitat puhelimitse, tekstiviestillä, WhatsAppilla, sähköpostilla ja somen kautta.


Yhteiset kanavat:

sähköposti:
nuoret.tikkurila@evl.fi

Instagram:
@tiksinnuoret (Direct Message)

 

Varhaisnuorisotyö- ja koulutyö

Marja Eloranta

seurakuntapastori

marja.eloranta@evl.fi

050 464 1414

 

Janne Salokoski 7.3. alkaen

Nuorisotyönohjaaja

mm, kerhoihin liittyvissä asioissa

050 526 9401

 


Nuorisotyö

Sirpa Rosenberg

Kuvan esikatselu

vastaava nuorisotyönohjaaja

sirpa.rosenberg@evl.fi

050 369 3528

 

 

Lauri Wirtanen

nuorisotyönohjaaja ja oppilaitosdiakoni

lauri-pekka.wirtanen@evl.fi

050 553 1910




Rippikoulutyö

Heli Varstala

nuorisosihteeri

heli.varstala@evl.fi

050 575 8684

 

Veikko Karhumaa

seurakuntapastori

veikko.karhumaa@evl.fi

050 331 7227



Nuoret aikuiset

Terhi Viljanen

seurakuntapastori

terhi.viljanen@evl.fi

050 310 6824