Anna tunti aikaa ja lähde lipaskeräämään!

Ilmoittaudu kerääjäksi vapaaehtoistyo.fi palvelun kautta tai ilmoittaudu oman seurakuntasi keräyspäällikölle:

  • Hakunila: Heli Leskinen, p. 050 468 6410, heli.leskinen@evl.fi
  • Hämeenkylä: Anne Puumala, p. 050 367 5743, anne.puumala@evl.fi
  • Korso: Pia Olkkonen p. 050 322 6560 , pia.olkkonen@evl.fi
  • Rekola: Sannamari Rusi, p. 050 329 0361, sannamari.rusi@evl.fi
  • Tikkurila: Toomas Takala, p. 050 347 4995, toomas.takala@evl.fi
    Tikkurilassa järjestetään lipaskeräys viikoilla 6, 7 ja 16. Viikolla 6 voit hakea lippaan suoraan Olotilasta klo 10-15 (Unikkotie 5, käynti Vehkapolun puolelta). Keräyspaikkoina Asemasilta, Yliveto ja CM Tammisto.
  • Vanda svenska: Heidi Salminen, p. 050 330 1828, heidi.salminen@evl.fi
  • Vantaankoski: Laura Hytti, p. 050 300 7634 , laura.hytti@evl.fi
Yhteisvastuun lipaskerääjiä